Taksim bölgesinden yabancı Karina

Taksim bölgesinden yabancı Karina
Tüm mutluluklarınızı paylaşabileceğiniz ve her bir konuda duygularınızı kolaylıkla ifade edebileceğiniz, İstanbul Avrupa yakası Taksim'den "Taksim escort" olarak görüşme programınıza "intikal" eden bir bayan arkadaş arıyorsanız, en doğru profil adresinde bulunuyorsunuz.

İsmim Karina, profil sayfamın üst kısmında bulunmuş olan, yaş, boy ve kilo gibi bir çok bilgilerim beni temsil etmektedir. Bu bilgilerimin birer temsilcisi olan ve yakın zaman tarihinde ama farklı ortamlarda çekilmiş olan resimlerimi de görebilirsiniz. Kesinlikle, bilgilerim ve resimlerim dışında kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyeceksiniz.

Ama olurda ve tarafınızdan gerçekleşecek olan arkadaşlık adı altında bir çok programınıza, bilgilerim ve resimlerim dışında bir başka bayan arkadaşın intikal etmiş olduğunun en ufak bir tereddüt içerisinde olursanız ve o zaman görüşme programını iptal etme lüksüne sahipsiniz. Yalnız, karşılıklı elektrik alamadığım ve bakım konusunda yetersiz olan beyler ile de, görüşme programı içerisinde olursam ve o zaman görüşme programının, benimde iptal etme ihtimalini hatırlatırım.

Keyif dolu sohbetlerin hakim olmuş olduğu arkadaşlık adına olmuş olan görüşme programınız hakkında ve diğer bir çok detaylı bilgiler için, irtibat numaramdan ve bana ulaşabilirsiniz. Sevgilerim ile, iyi günler dilerim.