Taksim İstanbul esmer güzel Roz

Taksim İstanbul esmer güzel Roz
İstanbul Taksim'de ikamet etmiş olan ve iş gereği farklı nedenlerden dolayı burada bulunmuş olan tüm beyefendilere en içten selamlarımı iletiyorum. İsmim Roz ve şuanda incelemekte olmuş olduğunuz profil sayfasını arkadaşlık adına ve tarafınızdan gerçekleşmiş olacak bir çok çeşitli nedenler içeren programlarınızda yalnızlığınıza "Taksim escort" olarak "refakat" etmiş olabileceğimden dolayı, açmış bulunuyorum.

Yukarıda yer almış olan, tüm bilgilerim eksiksiz bir şekilde beni temsil etmektedir. Ayrıca, bilgilerimi tarif etmiş olan ve farklı ortamlarda çekinmiş olduğum yakın zaman tarihine ait resimlerimi de paylaşıyorum. Resimlerimi incelerken, ne kadar bakımlı ve kılık kıyafetine önem göstermiş olmuş olduğumu göreceksiniz. Bu yüzden, benim ile irtibat haline geçmiş olan siz değerli beylerinde, kılık kıyafet ve bakıma en az benim kadar önem göstermeniz makbule geçecektir.

Aksi bir durumda kılık kıyafetine önem göstermeyen ve bakımsızlık konusunda yetersiz olan beyler ile görüşme programımı sonlandırmış bulunuyorum. Keyif dolu sohbetlerin hakim olmuş olduğu ve en güzel duyguların paylaşılmış olduğu özel bir görüşme programı için, telefon adresimden ve bana ulaşarak, randevu talebi gerçekleştirebilirsiniz. En özel görüşme programlarım en az bir yada iki saat öncesinden olmuş olan görüşmelerim dır. Görüşmek dileklerim ile, mutlu günler dilerim.