Taksim İstanbul yabancı esmer İlona

Taksim İstanbul yabancı esmer İlona
Merhaba, İstanbul Avrupa yakası Taksimde oturan siz değerli beyefendilerin tarafından gerçekleşmiş olacak iş gereği gibi bir çok plan programınıza "Taksim escort" olarak "refakat" edebilmiş olduğumdan dolayı ve bu yüzden profil sayfamı bilgilerim ile dolduruyorum.

Umarım, bu güzel profilim sayesinde ve güzel duygulara sahip olmuş olan birbirinden değerli beyler ile tanışır ve güzel dostluklar kurmak isterim. İsmim İlona, profil sayfamın üst kısmında yer almış olan bilgilerim ve bilgilerimin temsilcisi olan resimlerimdeki gibi hoş ve zarif bir bayan arkadaşım. Eğer, aramış olduğunuz bayan profil görselliği ben isem ve benim ile isterseniz, arkadaşlık adına görüşebilirsiniz. Yukarıda yer almış olan ve bana ait olan telefon adresimden ve beni arayıp, randevu talebi alabilirsiniz. Yalnız, en özel ve güzel arkadaşlık adına olmuş olan görüşme programlarım en az bir yada iki saat öncesinden olmuş olandır.

çünkü, tarafınızdan gerçekleşecek olan programınıza refakat etmeden önce ve yapmış olduğum günlük bakım ve kılık kıyafetime önem gösterip ve siz değerli beylerin yanına intikal ediyorum. Yalnız, hijyen ve bakım konusunda ve aynı hassasiyetin, sizinde göstermenizi beklerim. Görüşmek üzere, mutlu günler dilerim.