Taksim Ukrayna Asıllı Genç Bayan Partneriniz Anya

Taksim Ukrayna Asıllı Genç Bayan Partneriniz Anya
Herkese sevgilerimi ve saygılarımı ileterek siz türk beyfendilere özel kişisel bilgilerimi ve resimlerimi paylaşacağım sıcak profil resmi sayfama ziyarette bulunduğunuz için teşekkürlerimi sunarak hoşgeldiniz diyorum. Ben istanbul Taksim Escort bayanı olarak sizlere sevgili sıcaklığında hizmetler vereceğim. Benim ismim Anya yaşım 23 boyum 165 kilom 50 kumral saçlıyım buğday tenliyim ve siyah gözlü bir yabancı uyruklu Ukrayna asılı genç üniversite öğrencisi olan bir bayanım.

Ben sizleri burada çok uzun tutmadan profil sayfamı kısaca anlatarak bilgilendirmek istiyorum. Benim hakkımda ne kadar ayrıntılı bir bilgi sahibi olursanız yakınlığımız ve samimi olmamız kaynaşmamız daha çabuk olur. Fiziki kurallar unsurunda ben temizliğe ve hijyeni bağlı olarak sizler birliktelik yaşamaktayım. Benimle görüşmek isteyen beylerin de bu konuya dikkat etmesini önemle ricada bulunuyorum. Ben sizler için ve kendim için bakımları zamanında yaptırarak sağlık açısından dolayı kendimizi güvence altına ve garanti altına almaktayım. Ben bu konuda beni rahatsız etmeyeceğiniz olarak sizlere güvenmekteyim. Ben çok sohbet ve muhabbet ederek bunu çok seviyorum sizl yakışıklı beyler benimle birlikte güzel dakikalar yaşayarak kendinizden geçeceğinize son derece inanmaktayım. Benim resimlerim dediğim gibi kendime aittir.

Ben görüşmelerimi kendi güvenliğim açısından kendi kalmış olduğum özel lüks daireme davet ederek gerçekleştirmekteyim. Ama güven konusunu ortadan kaldırabilirsek sadece 7 yıldızlı otellere gelmekteyim. Ben sizler ile ilişkilerimde kesinlikle ve net bir dille anal seks yapmayarak kondom takmadan hiçbir ilişkiye girmiyorum, bu konuda bana ısrarcı olmayınız aksi takdirde görüşmeyi sonlandırmak zorunda kalırım. Sizlere paylaşmış olduğum iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.