Taksim Yeni Genç Bayan Partnerler Burcu

Taksim Yeni Genç Bayan Partnerler Burcu
Merhabalar sayın beyfendiler sizler için özel olarak çekmiş olduğum profil sayfama hepiniz hoşgeldiniz. Bana ilgi gösterek benimle ilgilendiğiniz için sizlere minnettar olduğumu belirtmek isterim, kısa ve öz bir şekilde sizlere kendimi anlatayım. Ben istanbul Taksim Bayan Partnerler olarak sizleri temsil ederek aranızda bulunmaktan büyük keyif almaktayım. Benim ismim Burcu 24 yaşında 165 boyunda 50 kilo siyah saçlı buğday tenli mavi gözlü bir genç bayan olarak sizlere en kaliteli hizmeti sağlayacağım.

Ben üniversite öğrencisi olarak konservatuar bölümünde son sınıf okumaktayım, bu sene eğitim ve öğretim hayatım bitmiş olacak bu yüzden hem işime hemde mesleğime daha çok yoğunlaşmış olacağım. Ben seksi seviyorum ve işimi yapmaktan büyük zevk almaktayım, bunun içinde sizleri en mutlu ve en güzel şekilde ağırlayıp karşılamaktayım. Ben kendine bakan alımlı ve temiz bir bayanım, bakımlarımı zamanında yaptırarak kendime dikkat etmekteyim. Siz beylerde lütfen bu konuya dikkat ederek görüşmelere gelirken hijyen kurallarına uymanızı rica ediyorum. Sıcak kanlı ve cana yakın bir bayan olarak benim hoş sohbetimden etkileneceğizden son derece ve kesin eminim.

Ben görüşmelerimi kendim kaldığım özel evime davet ederek uyguluyorum, isterseniz yakın ilçelerde bulunan rezidanslar veya 4&5 yıldızlı otellere de gelmekteyim. Ben ilişkilerimde anal seks ve korunmasız yapmıyorum, sağlık her iki taraf içinde önemlidir. Benle iletişim kurmak için bilgilerimden harekete geçebilirsiniz, telefonda sizleri bekliyorum. Hoşçakalın.